Main » History » Version 3

Jakub Jirůtka, 08/15/2011 11:01 PM
doplněno info o alfa testování

1 1 Jakub Jirůtka
h1. Hlavní stránka
2 1 Jakub Jirůtka
3 2 Jakub Jirůtka
KOSapi poskytuje aplikační rozhraní v podobě RESTful webových služeb, které zprostředkovává přístup k vybrané části dat z KOSu. Umožňuje a podporuje vznik školních i studentských aplikací, které pro svou činnost vyžadují online aplikační přístup k datům souvisejícím s výukou. Odstraňuje nutnost zpracovávání exportů, neustálou duplikaci všech dat a potíže s jejich udržováním. Staví na osvědčených konceptech webu jakožto distribuovaného prostředí vzájemně provázaných informací.
4 2 Jakub Jirůtka
5 3 Jakub Jirůtka
Na těchto stránkách naleznete dokumentaci KOSapi-3, _bug tracking_ a přehled novinek. Chcete-li zadat zadat požadavek nebo reportovat chybu, přihlaste se prosím svým loginem do KOSu - ověřování probíhá proti LDAP(Lightweight Directory Access Protocol) serveru "Usermap":https://usermap.cvut.cz. Heslo se přenáší přes šifrovaný kanál, nikdo k němu nemá přístup ani se neloguje. Pokud k tomu přesto nemáte důvěru, napište mi prosím na kosapi@feld.cvut.cz o založení lokálního účtu.
6 1 Jakub Jirůtka
7 1 Jakub Jirůtka
Dokumentaci starých verzí 1 a 2 naleznete na TODO
8 3 Jakub Jirůtka
9 3 Jakub Jirůtka
10 3 Jakub Jirůtka
*KOSapi-3 je aktuálně ve stádiu alfa testování!* Zatím obsahuje pouze data z exportu Bílé knihy. V následujících týdnech dojde k napojení na databázi KOS a přidání dat z rozsahu rozvrhů.